Vítejte na blogu jedné rozpolcené osobnosti.
Jste-li tu poprvé, přečtěte si první článek. Pro lepší orientaci použijte mapu.
Chcete-li, zapište se na seznam blogů, kam ráda zavítám.
Nechť je vám tu dobře. Vaše Tee ...

Buď vítán ten, kdo s dobrým srdcem vcházíš...

9. září 2014 v 12:00 | Tee |  Má rozpolcenost

Vítejte u jedné rozpolcené osobnosti.


Úvodem bych se ráda trochu představila a uvedla zde pár informací o (ne)jasné budoucnosti a své představě o tomto webu, aby jeho případní noví návštěvníci věděli, co od něj mohou očekávat, a abych si ujasnila, co od něj očekávám já...

Co bych o sobě řekla lidem, kteří mě neznají...
...na jméně, věku a tváři nezáleží, takže vám budou muset stačit pouze informace jako přezdívka Tee, věčné dítě s občasnými sklony k rozumování, a obrázek částečně vystihující mou osobnost:

upraveno (c) by Tee


Ti všímavější mě nejspíš trochu blíže poznají skrz mé záliby a činnosti, kterými se ráda zabývám - a že jich není málo. Ale o nich až později. Dříve se podíváme na možnou náplň této mé možná srdeční záležitosti. [Vsuvka: Je možné, aby si člověk k něčemu utvořil vztah, i když ta "věc" ještě není tak úplně zřejmá a dosud skoro nepoznala světlo světa?]

Ráda bych tu spojila všechny své zatím objevené osobnosti, takže se může stát, že každý článek bude psát jiná osobnost, jelikož jsou dost rozdílné, ale ve výsledku bez sebe nemohou existovat. Takže pravou podstatu tohoto spojení možná neobjeví nikdo jiný, než sama Tee.

To ale vůbec nevadí, protože se budu snažit články trochu přizpůsobovat "všem potenciálním návštěvníkům", tedy budu psát o tom, co by je nejspíš mohlo zajímat. [Ovšem nevylučuji možnost, že si tu budu povídat jen pro sebe.] Neříkám ovšem, že je to má primární touha. Je sice pravda, že jsem převážně altruista, ale právě proto musím trochu začít myslet na sebe, že?

Hlavní záměr tohoto webu bude tedy čistě egoistický. Ale vůbec nejlepší by bylo, kdyby se spojily představy čtenářů a návštěvníků s představy mými. V to můžu jen doufat.

Více o připravovaných rubrikách, projektech, článcích aj. budu psát v dalších "informativních" článcích, ve kterých si budu pravděpodobně skládat všech pět dohromady až během jejich psaní a uvědomovat si přitom své záměry. [Zde by se hodilo říci, že i cesta může být někdy cílem, abyste pochopili, co je tím myšleno.]

V záloze už čeká několik přichystaných nezveřejněných rubrik, které se budou objevovat s jejich prvními narozenými články, takže se nelekejte téhle prázdnoty - je pouze zdálnivá.

Nyní se konečně přesouváme k okruhům mých zájmů, které mě popíšou lépe a možná z nich poznáte i budoucí náplň této stránky. Konkrétněji se dozvíte až v článcích.
  • Tak za prvé je to hudba nejrůznějších stylů a žánrů.
  • Za druhé umění jiné než hudební, například malířství.
  • Za třetí čeština a literatura, kterou zařazuji zvlášť.
  • Potom to je fotografování, kterému se věnuji pár let.
  • Další složkou jsou vědy, které mě fascinují a zajímají.
  • Velkou součástí je steampunk, moje srdeční záležitost.
  • Nemůžu zapomenout na některé společenské vědy.
  • ...a více samozřejmě poznáte, když tu zůstanete...
Doufám, že zde najdete to, po čem vaše duše, srdce, případně mozek touží a budete se mnou sdílet své dojmy a myšlenky. Protože jedině tak si budeme rozumět - komunikací a reakcemi na myšlenku mou myšlenkou vaší.

Jazz - jedna z věcí, které bezmezně miluji...

Tee

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama