Vítejte na blogu jedné rozpolcené osobnosti.
Jste-li tu poprvé, přečtěte si první článek. Pro lepší orientaci použijte mapu.
Chcete-li, zapište se na seznam blogů, kam ráda zavítám.
Nechť je vám tu dobře. Vaše Tee ...

ArtVox a jejich umění

28. června 2015 v 22:39 | Tee |  Všemožník inspirací
Ráda bych vám představila kapelu, kterou jsem objevila díky spolužákovi ze střední...


Kapela se jmenuje ArtVox. Tato skupina čtyř mladých a velmi talentovaných mužů pochází z Prahy a hraje ve stylu rock-pop, který je v jejich podání velmi nápaditý a originální - zkrátka zaujme všemi směry nejen poslechově. Používají pouze kytaru, baskytaru a bicí, někdy klávesy, hlavní zpěv dobarvují doprovodným zpěvem (v němž hostují mladé zpěvačky). Texty svých písní tvoří v anglickém jazyce, aby tak snad nerušily skvěle upravené doprovody k nim. Název skupiny členové nezapřou - jejich hudba je opravdu uměním! Ve zpěvu jsou stejně kreativní jako v tvorbě doprovodu - využívají např. rap pro zdůraznění. ... Nejsem žádný hudební kritik, ani se nevyznám v muzikantském řemesle, proto obdivuju cokoliv, co je nad mé umění. :)
V pátek 26. 6. ku příležitosti křtu svého alba (EP 2015) hráli ArtVox v music baru La Loca, jako hosté předskakovali kapele skupiny ISUA a Sun Drive. Ani jedna však podle mého názoru nedosahovala takových kvalit jako AV. Na koncertě zezačátku nebylo tolik lidí, postupně někteří i odcházeli. Než ale začali hrát AV, do klubu přišlo více lidí, aby je podpořili. Jen co přišla kapela na pódium, v klubu to začalo žít... Celou dobu pak lidé tleskali, křičeli a tančili, zábava narůstala. Jen škoda, že koncert kapely byl tak krátký. Poděkovali, tradičně polili album šampaňským, zahráli pár songů, které vždy komentovali, představili členy kapely a hostující zpěvačku, a skoro "jak skončili, tak začali". Půl hodiny nepřetržitého hraní je však jistě vyčerpal, tolik energie a tolik dobré práce zaslouží obdiv!

Z koncertu si odnáším skvělé vzpomínky, zážitky, vstupní náramek, placku s logem AV a zanedlouho prý budou dokonce i fotky a videa (celou dobu kolem postávali fotografové, kameraman a kapela s námi vyfotila i několik selfie).


Doufám, že tuto kapelu uvidím na nějakém dalším, větším koncertě! Už se moc těším!


první videoklip ArtVox vytvořil k písni So Bad onen spolužák ze střední...


druhý videoklip je ještě nápaditější, graficky jej ztvárnil kytarista ArtVox!

(nedivte se, že tu mám několikrát jejich logo, je prostě úžasné!)

...a konečně jejich skvělé zbrusu nové album - EP 2015!


Jak se vám písně a videoklipy líbí?
Znáte tuto kapelu?

Tee

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama