Vítejte na blogu jedné rozpolcené osobnosti.
Jste-li tu poprvé, přečtěte si první článek. Pro lepší orientaci použijte mapu.
Chcete-li, zapište se na seznam blogů, kam ráda zavítám.
Nechť je vám tu dobře. Vaše Tee ...

Modrý Měsíc a jeho síla

31. července 2015 v 18:03 | Tee |  Kniha možností
Dnes je magický den (a noc), jelikož se na obloze objeví druhý úplněk za měsíc červenec. Ke svému překvapení jsem v článcích ZDE a ZDE zjistila, jak mocný tento úkaz může být. Už nějakou dobu nemůžu pořádně spát, jsem rozhozená, nemůžu se na nic soustředit, nic mě nebaví a věci nedotahuju do konce... S dnešním dnem věřím, že se tohle všechno změní. Samozřejmě ne jako mávnutím kouzelného proutku, musím pro to něco taky udělat, to se rozumí. Proto si píšu seznamy věcí, svých snů, projektů a jakýchsi "úkolů", které mě tak trochu straší jako možné hrozby [a při pomyšlení na ně mi v hlavě vyskakují vykřičníky a výstražné trojúhelníky... ne, jen vtipkuju], a které bych ráda splnila během nějaké doby v blízké budoucnosti. Chyběla mi k nim však energie, chuť a síla se do toho všeho pustit.Jako zázrakem jsem včera napsala hned několik článků a uložila si je na vhodnější chvíli. Ale obdivovala jsem sama sebe, kde jsem najednou vzala ty nápady a tolik motivace. Rozhodla jsem se proto, že svůj život zkrátka změním, někdy prostě nebudu jen "čekat na vhodnější chvíli", ale vypustím to do světa. Přišla jsem na spoustu nápadů na projekty, které jistojistě a zaručeně uskutečním a uveřejním. A bude to ve velkém. - Alespoň pro mě.

Pro začátek jsem zvolila mírnější postup nahoru a vpřed [nemám ráda šoky]. Asi jako vzducholoď, žádný sporťák. Nejprve stanovím "body programu", které představují ta "strašidla" [a nebo nadmořské výšky], a zaměřím se na ty nejdůležitější, které mají teď přednost. První půli prázdnin jsem strávila nemocí a tvorbou kostýmu a šperků. Proto teď přeladím na ty těžší věci. A využiju k tomu energii a sílu z druhého úplňku.

Začít cvičit / Jóga / Začít běhat

Zaprvé se už nějakou dobu dávám dohromady se zdravím. Cvičit však se nedonutím. Jóga mi byla doporučena ortopedem, ale zatím jsem si na ni neudělala čas [spíš za to může strach a nedostatek peněz]. Běhání mám v plánu už také pár týdnů, ale stále jsou tam nějaké výmluvy. Teď se chystám běhat s mamkou, oběma nám to prospěje. Dostatečný pohyb je důležitý, s čímž souvisí vybití fyzické energie, stresu a vzteku (či jiných emocí) - nesmírně podstatná věc.

Zdravě jíst

To je kámen úrazu mnoha lidí, jelikož je otázkou, co je vlastně "zdravá strava". Není to o tom něco omezit nebo vůbec nejíst, ale spíš jíst vyváženě (od všech surovin trochu) a hlavně pravidelně. To slýcháme všude kolem sebe. Každý si to však musí stejně přizpůsobit sám sobě "na míru" svého těla, jelikož máme každý jiný metabolismus. Delší dobu už poměrně kvalitně a dobře snídám, jím zeleninu a ovoce, snažím se tolik nesladit, nesolit a nekořenit. Samozřejmě, že občas (často) hřeším, to není trestné. ;)

Pořádně spát

Chodit dřív spát, vstávat dřív. Spát ale nejméně 8 hodin - to je můj limit, 7 je ucházejících, ale 6 je málo. A 9 hodin je asi zase moc. To abych si ty hodiny počítala... :D Každopádně mi to určitě pomůže nebýt tolik unavená [můj únavový syndrom přetrvává už přes půl roku].

Zpívat / Kapela / Soubor

Zpívám doma každý den, když je čas a prostor. Jenomže já ten zpěv nechci dusit jen doma, chci jej umět prodat. A tak doufám, že se mi brzo ozve člověk, kterému jsem odepisovala na inzerát ohledně shánění členů do nově vznikající kapely. Soubor Musica e Danza, který jsem sehnala před pár měsíci, se schází o prázdninách na tanečních a pěveckých zkouškách, je to těžké a namáhavé, ale baví mě to - a to je důležité!

Brigáda

Nejdříve odepsat na inzeráty a pak doufat, že během školního roku bude možnost pracovat, alespoň 4 dny v týdnu na osmihodinové směny. Prosím. Naštěstí jsem našla práci poblíž domova, takže bych to měla blízko. A mají skvělé bonusy. Takže věřím, že mě přijmou a vše bude v pořádku, hlavně domluva směn a rovrhnutí času.

"Přijímačky"

Školu mám už zaplacenou na celý rok, však musím podstoupit ještě přijímací či rozřazovací řízení (testy). Během prázdnin (tzn. příští týden!) proto zajedu do školy a jen si test napíšu, poté budou pohovory pro studenty a to bude už snad vše. Doufám.

Učit se / Maturita

Z učení si udělat zábavu a efektivně a rychle se připravit na několik zkoušek. Průběžně si vše opakovat, procvičovat a zkoušet. Být v klidu a zapomenout na neúspěch, zapomenout na trému a na stres, a hlavně na čas. Psát si seznamy, odškrtávat si hotové a splněné úkoly, vytvořit si tabulky, pomůcky, kartičky s pojmy, konverzovat a hrát si s látkou, jako kdybych se učila nové skladby na klavír nebo něco nového tvořit. Abych za sebou viděla výsledek, vše si psát a vytvořit si systém odměn. A taky to samozřejmě prokládat oblíbenými činnostmi a odpočinkem. A v září to bude hračka!

Výstava fotek

Před pár měsíci jsem našla mezi svými horami fotek pár kousků, které by stály za vytisknutí, zveřejnění, vystavení. A rozhodla jsem se, že uspořádám výstavu... Jenom si zjistit "pár" podstatných a důležitých věcí, zajistit podmínky [vybrat fotky, našetřit peníze, zařítit prostory, atd.] a může se vesele vystavovat... No jo, ale chtělo by to i vernisáž, že? To by bylo skvělé! Naštěstí jsem mezitím sehnala "pár" důležitých kontaktů, které by mi s tím mohli pomoci. Díkybohu!

Obchod se šperky

Nedávno jsem zveřejnila nějaké fotky svých ručně vyráběných originálních šperků a ozvalo se mi pár slečen, že by o ně měly zájem! Představte si tu mou radost. Někdo by měl zájem za mé šperky zaplatit a nosil by je na sobě jako chloubu! A při tomto mě napadlo založit si [konečně dlouho očekávaný] fler obchod. Ovšen taky to vyžaduje mnoho s sebou nesoucích podmínek k realizaci. IČO, zacházení se zbožím, zásilkami, poštou, atd. atd. Ale vše se dá naučit.

Kniha / Příběhy / Básně

Už 3 roky mám rozepsanou knihu, za tu dobu se mi nakupilo několik příběhů, písně nepočítám. Básně naštěstí s přestávkami stále píšu, mohla bych z nich vydat sbírku. Ovšem bude ji někdo chtít? Toť otázka. Nechme se překvapit. Zatím o nich ví jen pár lidí, ale celkem se jim líbily. Otázka je, kdo dnes čte poezii a kdo by si ji chtěl koupit... No, není nic ztraceno. Alespoň povídky mohu psát, a dokonce je vzít i na čtení Magna Litera, na které jsem byla pozvána od nových známých! Skvělé! A vzájemná podpora je samozřejmostí! [Diuk a jeho Kašna, Čaj o páté: Budoárové nesváry]

Webová galerie

A konečně, alternativa výstavy "venku naživo". Sice mi to taky bude nějakou dobu trvat, ale já to zvládnu! Ale bez pomoci se asi neobejdu. Nevadí, však začátky jsou vždycky těžké. Ale bude to stát za to a navíc to budu mít všechno pohromadě - fotky, obrazy, šperky, jiné výrobky, literárno. Doufejme. Anebo věřme! [Ano, blog.cz na mi na tohle zkrátka nestačí, bohužel.]

fotografie (c) by Tee

A... Držte mi palce.

Vaše odhodlaná Tee

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 31. července 2015 v 19:24 | Reagovat

Tak takové plány jen schvaluji :D
Joga jde dělat i podle různých videií na internetu, ovšem jako nováček se vyplatí si zajít na 2-3 lekce, aby sis to osahala. Jinak za mě doporučuji power jogu, je taková více dynamická :)

2 Marsi Marsi | Web | 31. července 2015 v 19:42 | Reagovat

Máš hrozně moc hezký vzhled blogu :) ...a jinak držím palce, určitě všechno zvládneš ;)

3 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 31. července 2015 v 20:04 | Reagovat

Tak to Ti držím palce, tohle všechno zvládnout...

4 Tee Tee | Web | 31. července 2015 v 20:30 | Reagovat

[1]: Děkuju, já musím začít se základní jógou a pak spíš potřebuju jógu pro zdravá záda. :)

[2]: Díky moc :) podpory si vážím!

[3]: Děkuji, jsem moc ráda za vaše milé komentáře :) opravdu mě to posiluje, díky za podporu!

5 Arleneric Arleneric | E-mail | 22. července 2017 v 23:30 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

6 Flossiehem Flossiehem | E-mail | 26. července 2017 v 5:25 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

7 Carolynclova Carolynclova | E-mail | 5. srpna 2017 v 15:49 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

8 DannyBat DannyBat | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 13:32 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

9 Dol33larDed Dol33larDed | E-mail | 13. srpna 2017 v 0:10 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#8P680ANzay>
<img>http://0.00000007.ru/3#855s2s1wxR</img>
</a>
------------------------
Стабильно большое количество socks и proxy серверов online
в данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера целиком и полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Утаить или поменять свой IP можно 2-я кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные расценки на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при завершении срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что требуется для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#14Vf449raD>Vip proxy</a>
__________
прокси программа
openvpn server windows
openvpn windows
+как поставить блокировку +на вк

10 Avia777gap Avia777gap | E-mail | 16. srpna 2017 v 11:27 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

дешевые авиабилеты акции s7 авиакомпаний скидки
дешевые авиабилеты акции скидки спецпредложения
самые дешевые авиабилеты онлайн без комиссии
купить авиабилеты s7 официальный сайт дешевые билеты
авиабилеты онлайн дешево без пересадок

11 PeterMic PeterMic | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:22 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

12 SandraTot SandraTot | E-mail | 28. srpna 2017 v 7:52 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Тихорецк. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Качественно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8(861)24-1-23-45
___________________________
благоустройство придомовой территории идеи
гуп благоустройство в севастополе
заявки на благоустройство дорог
благоустройство могилы магнитогорск
сделаю благоустройство территории в нижнем новгороде

13 MariaJig MariaJig | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 8:45 | Reagovat

Хотели бы разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений позволят интим-товары

Один из самых востребованных методов достичь сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться стимуляции эрогенных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это значительно укрепит вашу эмоциональную связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы непременно найдете то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и другие интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

14 AlysonNng AlysonNng | E-mail | Web | 8. října 2017 v 17:02 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week summer. Plus the university exams are getting, it will be a stretch. I am already being anxious maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/chlorhydrate-de-tramadol>this</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

15 Dol77larbale Dol77larbale | E-mail | 14. října 2017 v 11:48 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

16 BethanyAsc BethanyAsc | E-mail | Web | 25. října 2017 v 22:09 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama