Vítejte na blogu jedné rozpolcené osobnosti.
Jste-li tu poprvé, přečtěte si první článek. Pro lepší orientaci použijte mapu.
Chcete-li, zapište se na seznam blogů, kam ráda zavítám.
Nechť je vám tu dobře. Vaše Tee ...

Ve své kůži

7. srpna 2015 v 10:20 | Tee |  "Zbytečná" slova
Občas každý jsme trochu mimo, naše myšlenky se zblázní, naše cítění se poněkud zjemní - jsme přecitlivělí. Ovšem někdo pouze dočasně - ovlivní jej proud emocí, které potřebují ven, jiný je zase obratně skrývá a tím si škodí. Nejhorší to však mají lidé, kteří jsou citliví stále, zkrátka to mají v povaze. A co taková citlivost se člověkem dovede? Dovedou emoce a myšlenky ovládnout člověka natolik, že se nedokáže kontrolovat? Do jisté míry ano, bohužel. Ale každý člověk má od přírody naštěstí jednu šikovnou vlastnost - pud sebezáchovy. Ten nám brání udělat cokoliv, co by nám ublížilo, ať už fyzicky, nebo psychicky. Každý má však jeho hranici nastavenou jinak.

Jak to probíhá u mě? O tom chci právě mluvit. Mé hranice, co se týče fyzického ubližování, jsou relativně v pořádku, nedokázala bych na sebe sáhnout. Ale co se týče ubližování psychického, už jsem skeptičtější. Naštěstí tu jsou prostředky, díky kterým je možné psychické stavy, pocity a emoce ventilovat. Umění - hudba, zpěv, klavír, malování/kreslení, tvoření, poezie, texty, literatura, filmy,... A co taková fyzická aktivita? Ta na mě bohužel tolik nepůsobí, jedině, že bych hrála na bicí, kde bych zároveň využila právě to umění - hudbu. Běhat potřebuji hlavně kvůli kondici, správnému dýchání a přirozenému pohybu. Umění je to, co mě drží, co potřebuji ve svém životě každý den bez výjimky. Jinak ztrácím zájem o vše ostatní, jsem bez nálady, energie a trápím se...Necítím se dobře ve své kůži,
když pomyslím na to, dech se mi úží,
v zrcadle vidím jen něčí obraz,
hlas můj je ozvěny odraz...

Potřebuju chvíli sama být,
se svým tělem a duší se umět sžít...Ostatní mé "trápení" a vybití emocí můžete vidět v rubrikách Abstrakce, "Zbytečná" slova, Chvíle melancholie, Skrz hudbu mluví má duše, a nejspíš ještě nějaké přibudou.

A jak vy ventilujete své pocity, emoce?
Pomáhá vám to nějak? Povězte mi.

Tee

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliška/Petr Eliška/Petr | Web | 7. srpna 2015 v 11:24 | Reagovat

Ahoj, nominoval jsem tě to jednoho tagu, který můžeš a nemusíš vyplnit. http://jsem-jen-sva.blog.cz/1508/tag-liebster-award

2 Elie Elie | Web | 8. srpna 2015 v 0:35 | Reagovat

Já to mám asi naopak, fyzická aktivita na mě působí velmi (jen je těžší se k ní přinutit :D).
Umělecká tvorba a hudba jsou asi největší generátory. Podobný efekt jako hudba na mě mají i představy, možná na mě působí ze všech ostatních aspektů nejvíc. Ono z nich vlastně všechno ostatní vychází, takže je to logické :D

Co přesně myslíš citlivostí? (možná jsem to nepochopila, protože jsem necitlivá osoba a nevím o tom xD ne, to je jen vtip)

3 Tee Tee | Web | 8. srpna 2015 v 21:32 | Reagovat

[2]: Je to individuální, docela ti v tom závidím. :)
Představy u mě právě naopak vzbuzují ještě horší věci, takže radši si nepředstavovat...

Tou citlivostí myslím vnímání všeho kolem sebe, působení na člověka a ovlivňování. Ale to zřejmě úplně pochopí jen lidé, kteří to zažívají. :) Lidé, kteří jsou citliví na všechno se nazývají křehcí siláci. Budu tu o tom ještě psát.

4 Nettie Nettie | E-mail | Web | 9. srpna 2015 v 13:49 | Reagovat

Přesně tak. Umění ventiluje. Nejvíc mi asi pomáhá divadlo, dramaťák jednou týdně, kdy se po skončení cítím naprosto šťastně. I hra na kytaru, kreslení, psaní, nebo zpěv pomáhají. Už i jen proto se těším do školy, protože o prázdninách skoro nic z toho člověk dělat nemůže. I ta škola člověka zaměstná tak, že se nestihne nějak zabývat přehnaným filosofováním.

5 Tee Tee | Web | 9. srpna 2015 v 17:26 | Reagovat

[4]: Ano, divadlo je úžasné (ještě kdybych tak uměla hrát a nestyděla se ze sebe dělat šaška). Je skvělé, že to máš podobně, ale do té školy se netěším, kdy jindy než o prádzninách mám čas na své záliby jako na tvorbu, focení atd.? :)

6 Nettie Nettie | E-mail | Web | 9. srpna 2015 v 22:22 | Reagovat

[5]: Jo, přes školní rok je času málo, to je pravda. Víš, každý umí hrát, jde jen o to, překonat stud. Ono tak nějak všeobecně platí, že když se umíš vcítit do toho, co píšeš, nemůže být problém vcítit se do role, kterou hraješ. Jen to chce překonat stud a to už chce silnou vůli.

7 Tee Tee | Web | 10. srpna 2015 v 9:18 | Reagovat

[6]: Ano, překonat stud, já vím. To je ovšem pro mě veliký problém. Nedělá mi až tak problém vystupovat s nástrojem nebo zpěvem, ale mluvit je pro mě vážně těžké (vyjma prezentací svých děl, maturita apod.). Spíš jde o to, že se na sebe pak nerada dívám. :D

8 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 20:30 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

9 Davidcreed Davidcreed | E-mail | 29. července 2017 v 0:58 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудаление негативных отзывов Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

10 Aaauceoxymn Aaauceoxymn | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:20 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

11 Carolynclova Carolynclova | E-mail | 5. srpna 2017 v 18:19 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

12 PeterMic PeterMic | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:23 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

13 Larryviope Larryviope | E-mail | Web | 26. září 2017 v 21:20 | Reagovat

http://www.verne21.com/component/k2/itemlist/user/52129  В хорошем качестве 2016 720p torrent   скачать песню go off фильм бесплатно  http://lankor.info/component/k2/itemlist/user/230966

14 Avito321lew Avito321lew | E-mail | 29. září 2017 v 11:55 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

мой номер подтвержден в другом аккаунте авито
продаю аккаунты на авито
аккаунты для авито с переадресацией купить
как пополнить счет кошелек авито
как вернуть деньги на авито если объявление заблокировали

15 SlavaHjs SlavaHjs | 5. října 2017 v 20:47 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are close, it will be a torture. I am already being nervous maybe I should <a href=http://firmgains.com/drugs/imovane-vs-ambien>website</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

16 AlysonYjo AlysonYjo | E-mail | Web | 8. října 2017 v 16:21 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have tons of work to do next week semester. Plus the university exams are getting, it will be a hell. I am already being nervous maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramal-50>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

17 Larryviope Larryviope | E-mail | Web | 10. října 2017 v 14:14 | Reagovat

https://fxfan.ru/user/TommyZem/  новый мир фото полный фильм   2016 новый трейлер  http://www.attcollege.com/component/k2/itemlist/user/209761

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama