Vítejte na blogu jedné rozpolcené osobnosti.
Jste-li tu poprvé, přečtěte si první článek. Pro lepší orientaci použijte mapu.
Chcete-li, zapište se na seznam blogů, kam ráda zavítám.
Nechť je vám tu dobře. Vaše Tee ...

Jak se stát dámou Steampunku

12. října 2015 v 0:23 | Tee Zara |  Motivační zápisník

Aneb jak se stát a jak být doopravdy sama sebou

Byla jsem motivována. Nacházím sama sebe, konečně. Ale musím se k tomu nějak dopracovat. Proto potřebuji nějaký "návod", seznam bodů, postup, který mi pomůže k výšinám [věřte mi, že seznamy pomáhají]. Nebude to lehké, ale už jsem si v životě poradila s mnoha věcmi a situacemi, ve kterých hráli roli i jiní lidé. Tento "projekt" však bude jen a pouze o mé maličkosti [jako kdyby celý tento blog nebyl o mé maličkosti, že... *červenání se pod vlivem egoismu*, no dobře, celý ne.]. Odkazuji se na tento a tento článek, jejichž obsah vám možná řekne o tomto mém rozhodnutí více.

Jak už možná někteří vědí, jsem takové "dospělé dítě", nebo jak bych to nazvala. Stále jsem hledala své místo a řekla bych, že jej konečně začínám objevovat. [Objevuji podstatu svého já a to, čím jsem výjimečná a čím se liším od ostatních.] A o tom právě bude nejen tento článek, ale i celý blog, o mé "proměně", zlepšování, o mých krocích a pokrocích, možná i o skocích... :) Věřím, že to ani v nejmenším nebude nuda, alespoň ne pro mě, doufám však, že pro vás rovněž ne. Všichni přece někam směřujeme, chceme být sami sebou a dělat to, co nás naplňuje a činí šťastnými tvory a dušemi. Přiznejte si to i vy. ;)Inspiruji se i tímto článkem [pozor: celý v angličtině]: http://www.buzzfeed.com/steampunk/the-6-rules-of-steampunk-fashion-3n9d


Jak se liším? Možná je to v myšlení, možná ve stylu oblékání. Co je ale nejhlavnější - liším se hodnotami. Tolerance, slušnost, úcta, respekt, spolehlivost, laskavost, dobrosrdečnost, láska... To vše jsou věci mně známé a pro mě naprosto normální.

Nyní se už přesunu k seznamu či návodu, podle kterého se budu řídit [nebo se jím už vlastně i řídím].

 1. Pečovat o sebe
  Prvním důležitým bodem je naučit se starat o své tělo a o svou duši, zkrátka pečovat o své já, o sebe samotnou. Věřte mi, že to opravdu potřebuji, jelikož to zatím moc neumím... Zdraví a duševní spokojenost [čili fyzické a duševní zdraví] je totiž to vůbec nejdůležitější, proto se tomu chci věnovat přednostně. Pokud je člověk zdravý, pečuje o sebe a každý den si na sebe najde čas, je pak zákonitě spokojený sám se sebou a celkově ve svém životě.

 2. Dbát na svůj vzhled
  Teď nemyslím pouze obličej, ale i vlasy, oblečení a styl. Chci se naučit se líčit. Chci se naučit vytvářet různé účesy pro různé příležitosti. Chci se naučit nosit věci, které bych si dřív neoblékla. Chci steampunk zařadit do svého stylu napořád.

 3. Nestydět se
  Nahodit kostým/šaty, make-up, účes a úsměv a vyjít do světa. Neschovávat se. Vyjít hezky ven. Dívat se po šancích a brát ty, které se mi nabízejí. Vyrábět. Tvořit. Fotit. Psát. Kreslit. Hrát. Zpívat. Prodat to, co ve mně je.

 4. Mít se ráda
  Mít ráda svoje tělo, svou mysl, svou duši, svou osobnost, své klady i zápory, své pocity a emoce, svou inteligenci, své schopnosti a dovednosti, své vědomosti, své (svá) já. Mít ráda sama sebe. Dívat se na sebe do zrcadla a chválit se. Uvědomovat si vlastní hodnotu.

 5. Chovat se slušně
  Nejen na veřejnosti vystupovat s patřičným vychováním, s náležitou etiketou a způsoby, které v sobě nosím odjakživa. I doma a ve vztazích být asertivní, čestná, upřímná a přímá. Nehrát žádnou hru, neurážet ostatní a neubližovat jim. Být pro ostatní příkladem.

 6. Nemluvit sprostě
  Naučit se používat taková slova, aby nebyla příliš citově zabarvená a nebyl v nich negativní náboj. Protože negativní slova s sebou nesou negativní emoce a ty zase negativní tělesné pocity. A pro pocit klidu a rovnováhy je třeba takováto slova omezit na minimum.

 7. Využít šatník
  Nosit to, co chci, aniž bych se ohlížela na to, co tomu řeknou ostatní a jak se na to budou tvářit. Bude to určitě osvobozující, pokud to udělám. Proto taky potřebuju zdokonalit svůj styl a tvořit vlastní outfity, ve kterých se budu cítit dobře nezávisle na lidech.

 8. Zdobit se
  Nosit šperky a ozdoby, pásky, šály a šátky, tašky, návleky, rukavice a tak dále. Nechat vyniknout svou krásu, svou jedinečnost a osobnost. Znát ale meze a hranice a určitá pravidla, která je dobré dodržovat, abych se vyhnula případným trapasům.

 9. Mít zdravé sebevědomí
  Znát své kvality a dokázat je předvést ostatním, vážit si jich a umět jich dobře využívat. Nechtít se každému zavděčit, ale být naopak schopná říct "ne", když to tak budu cítit. To je velmi důležité.

 10. Být v dobré společnosti
  Stýkat a scházet se s podobnými lidmi jako jsem já - zajímajících se o kulturu a umění, o steampunk a historii, o literaturu a hudbu, tvořících různé věci - inspirovat se od nich a předávat si cenné zkušenosti a informace.

 11. Začleňovat se
  Být flexibilní co se týče společnosti a lidí, mezi které se dostanu. Snažit se poznat okolí a dozvědět se více o světě. Získávat přátele a navazovat vhodné vztahy, které mohou být třeba i pracovní - také moc důležité.

 12. Tvořit a "prodat" se
  Pokračovat ve své tvorbě šperků, modelů, čehokoliv, fotografovat, zpívat a umět se trochu zviditelnit. Vytvořit si webovou galerii/výstavu/obchod/koncert/... a dokázat sehnat lidi, kteří mou tvorbu a práci ocení.

 13. Mít svou osobnost
  Svou "image" nebo své já, o kterém budou vědět všichni přátelé a známí, a které bude mou součástí. Neskrývat své emoce a myšlenky, ale dokázat se projevit a vyjádřit, jelikož jen tak lidé poznají, kdo vlastně jsem.

 14. Nepochybovat o sobě
  Mít o sobě dobré mínění a vědět, kdo jsem, co chci a co pro to dělám. Stát vždy za svými názory a nenechat se odradit od svých snů. Vědět, že to, čeho chci dosáhnout, je dosažitelné - a já to zvládnu, protože v to věřím!

 15. Jít svou cestou
  Za svými sny a cíli, bez kterých by život neměl smysl, nebyl by úplný. Motivovat se k dalšímu postupu, k dalším pokusům, i přes nezdary stále pokračovat v boji za svým štěstím. Pokračovat v cestě za svým Osobním příběhem.

Možná vám to může celé připadat skoro jako samozřejmost [nebo aspoň některé body], ale pro mě je to něco nového, dlouho chystaná změna, i když postupná a pozvolná.


Mnoho se změnilo. Ale stále jsem to já.
Jsem to já, a přece jsem trochu jiná.
Mám nové jméno, se kterým sním.
Buduji přístřešek svému životu.

Tee Zara

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anonymní anonym anonymní anonym | 31. října 2015 v 16:11 | Reagovat

Tvé články jsou inspirující. Člověk má chuť vyběhnout a udělat přesně to, co se chystáš udělat ty. Naprosto se změnit. A hlavně se té změny nebát. Protože pokud je to dobrá změna, pomůže člověku po všech stránkách. Jen tak dál!

2 Tee Tee | Web | 1. listopadu 2015 v 21:10 | Reagovat

[1]: Děkuji, vidím, že mé články mají přesně ten účinek, který jsem od nich očekávala. Snad opravdu pomůžou jak mně, tak jiným! :)

3 RudiNog RudiNog | E-mail | Web | 10. února 2018 v 13:27 | Reagovat

Sie haben keine Zeit für lange Fortbildungen? Bei uns erhalten Sie kostengünstig ihre noch fehlenden Fortbildungspunkte in wenigen Minuten. Von Experten erstellte Lernhilfen mit Lösungen. Garantiert echt und anwendbar.

<a href=https://www.fortbildungspunkte-kaufen.de>www.fortbildungspunkte-kaufen.de</a>

Wir bieten ihnen aktuelle Kurse zu vielen Themengebieten kostengünstig zum download an. Einfacher und kostengünstiger können Sie Ihre noch fehlenden Fortbilungspunkte nicht erhalten.

4 EvgeniyLaurL EvgeniyLaurL | E-mail | Web | 10. února 2018 v 18:24 | Reagovat

Прошлой ночью разглядывал содержание инета, случайно к своему восторгу увидел замечательный вебсайт. Вот гляньте: <a href=http://phar-med.ru/lindaksa.html>купить линдакса</a> . Для меня данный вебсайт явился довольно привлекательным. Всего наилучшего!

5 telefonvipyou telefonvipyou | E-mail | 11. února 2018 v 5:15 | Reagovat

Вы сможете звонить абсолютно с любого номера, друга, жены или +77777777777

Предлагаю абсолютно анонимный сервис для звонков со всего мира и по всему миру.
Наши плюсы:
1) Неограниченая бесплатная подмена номера, хоть 1000 раз в день
2) Подмена голоса 6 режимов
3) Абсолютная анонимность, невозможность прослушки и определения местонахождения звонящего.
4) Детализация звонков выдает тот номер, который вы использовали для подмены.
5) Возможность работать через приложение или через специальную сим карту, которую мы вам доставим.
6) Наша сим карта работает по всему миру без роуминга
7) Тарифы на звонки по всему миру от 2 до 20 рублей за минуту
8) Работает на всех платформах и телефонах (Windows, Linux, android, iphone, простая звонилка типа nokia 1100)
На любой компьютерной ос или смартфоне/планшете можно настроить наш сервис через приложение.
На любом аппарате, где есть слот под sim карту можно пользоваться сервисом с помощью нее.

Цены: Настройка, установка, подключение - 5000 руб
Сим карта - 3000 руб + доставка
Звонки 2-20 руб/мин
Пополнение счета - 5-10% от суммы, зависит от метода пополнения

Пройдем любые проверки, сделаем Вам тестовые звонки. Согласны на оплату через гаранта любого авторитетного форума.

Контакты: Почта    - vipsecurecall@gmail.com
Телеграм - @Vip_Security
Jabber   - VipSecurity@xmpp.jp
Icq      - 723882584
Время работы: 10:00-23:00 по МСК

6 RobertGaugs RobertGaugs | E-mail | Web | 15. února 2018 v 13:37 | Reagovat

The Best 2018 Cruise Travel, Crowdfunding 75, Laminine LPGN http://galusa777.com/

7 RobertGaugs RobertGaugs | E-mail | Web | 16. února 2018 v 7:40 | Reagovat

AminoBoosters and AminoPure are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://www.1541.ru

8 Kevingaw Kevingaw | E-mail | Web | 16. února 2018 v 21:23 | Reagovat

Эскорт агентство
Сексуальные услуги снять дешевую проститутку
Секс шлюхи  
Девушки дешевые индивидуалки  
Фото дешевые проститутки

В апартаментах дешевые индивидуалки
Сексуальные услуги найти проститутку
Фото    

Публичный дом снять дешевую проститутку
Массажный салон
Сопровождение найти проститутку    

В апартаментах снять дешевую проститутку
Девушки
Модели найти проститутку
Сексуальные снять дешевую проститутку

9 RobertGaugs RobertGaugs | E-mail | Web | 17. února 2018 v 0:36 | Reagovat

Dresses and Accessories! Womens Fashion https://lddy.no/2x8e  

Настоящее Норвежское чудо из подлинного экстракта YTE®  http://www.1541.ru это сегодня AminoPure и AminoBoosters от компании Get Your Boom, которые в 3-7 раз дешевле и в 2 раза сильнее Ламинина Laminine LPGN по концентрации экстракта YTE. AminoBoosters and AminoPure are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. Работа - это Партнерка без обязательных покупок продукта. Почему стал слабым ЛАМИНИН - LAMININE LPGN, миф о факторе роста фибробластов - FGF, Экстракт Оплодотворенного куриного яйца, Восстановление Здоровья, когда Медицина БЕССИЛЬНА, Пассивный доход, работа на дому, без вложений, work at home, Работа пенсионерам, здоровье, красота, бады, пищевые добавки, Sell/buy AminoBoosters sell/buy Amino Boosters купить

10 RobertGaugs RobertGaugs | E-mail | Web | 17. února 2018 v 18:08 | Reagovat

https://dentalpro7.com/dentalpro7?afmc=ar Dental Pro 7 - 'Professional Strength' Dental Solution (Liquid Concentrate) 22ml - For Unhealthy Teeth and Gum Problems

11 Kevinannen Kevinannen | E-mail | Web | 25. února 2018 v 11:26 | Reagovat

AminoPure are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN http://www.getyourboomback.com/#_l_2nr  ;

<a href=http://www.1541.ru>Правда о Настоящем Ламинине, неамериканском. Он в 3-7 раз дешевле чем Laminine LPGN и в 2 раза сильнее по экстракту.   Заработок Сразу, без вложений и без обязательных закупок.</a>

<a href=>The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! AminoBoosters - AminoPure are 3-7 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN http://www.getyourboomback.com/#_l_2nr</a>

12 RobertBic RobertBic | E-mail | Web | 26. února 2018 v 1:30 | Reagovat

Досок бесплатных объявлений
в интернете в сети большое количество подробности здесь

<a href=http://inbuy.org/newlist-tp.html>Проверенная доска объявлений</a>

13 RobertGaugs RobertGaugs | E-mail | Web | 26. února 2018 v 18:32 | Reagovat

ЛАМИНИН LAMININE отдыхает. Уже есть Новый Продукт дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза чем Ламинин - СМОТРИТЕ здесь  http://www.1541.ru  

<a href=>The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! AminoBoosters - AminoPure are 3-7 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN http://www.getyourboomback.com/#_l_2nr</a>

<a href=http://www.1541.ru>Многим будет интересно узнать о НАСТОЯШЕМ Ламинине, НЕ - американском. Он неизменен по качеству с 1994 года. Он в 3-7 раз дешевле чем Laminine LPGN из США - USA и в 2 раза сильнее по Изначальному экстракту YTE. Заработок - тип Партнерская Программа 35% Сразу, без вложений и без обязательных закупок.</a>

14 KristieToons KristieToons | E-mail | Web | 1. března 2018 v 19:20 | Reagovat

Наш сайт MEZOLIFTING посвящен профилактике старения лица и тела, антивозрастной медицине, методам омоложения при помощи аппаратной косметологии, инъекционной и безинъекционной мезотерапии, и всему, что способствует здоровому образу жизни, продлению молодости, красоты  и сохранению здоровья.

<a href=https://mezolift.ru/catalog/gas_peeling/>УГЛЕКИСЛОТНЫЕ СО2  ХИРУРГИЧЕСКИЕ И КОСМЕТОЛОГИЧЕСКИЕ</a>

15 Marvinkax Marvinkax | E-mail | Web | 3. března 2018 v 18:32 | Reagovat

Get This Free Generator Steam Gift Cards Only At:

http://coupon4u.info/ <<<<

http://coupon4u.info/ <<<<

http://coupon4u.info/ <<<<

http://coupon4u.info/ <<<<

Fi Film 'Quiet' Ends Up Out of the window Get Free Spotify Gift Cards As a service to Words

For what judgement not blow the whistle on buy the uninjured considerable boulevard next spell you're in Sainsbury's? You can banish gift vouchers from your depend on by stowing away or erasing them If you erase or unlist a gift voucher, beneficiaries can in any cause utilize beforehand bought honorarium vouchers. It desire be credited to Generator Microsoft Gift Cards Online Free your set down after the shipper affirms your buy off to us. In the effect come what may that you would prefer not to utilize your protection or Mastercard then you can look someone is concerned the pourboire voucher on any shopping site.

From 24.03.17 until 29.03.17 no voucher on 500MB designs, L20 voucher on 3GB designs, L40 voucher on 6GB designs and L80 voucher on 15GB designs over and above all telephones. From 20.10.17 until 26.10.17 L25 voucher on 500MB line-up, L45 voucher on 3GB version preparations, L45 voucher on 4GB instrumentation, L80 voucher Get Free Windows Gift Cards on 6GB agreement, L90 voucher on 15GB arrangement.

Santa Barbara Axxess, a aficionado of an affiliate advertising intercession that connects consumers to elfin businesses, is currently providing funding to Montecito and Summerland companies to substantiate off-road businesses profit rid of the tragedies that possess buffet Santa Barbara Free in use Steam Generator Working higher than the adding circumstance two years. month.

Customers Stop premium vouchers are then more spoiling you with all that and significantly more! - No discount on be made for any brand new tickets reclaimed with the Card. If it's Free Generator Ebay Gift Cards not too much grieve acquaintance your within easy reach preserve after any store-particular merchandise barter data. As a service to precedent, you could convey backsheesh vouchers to your clients on one occasion they bear achieved a specified gang of focuses on an unwaveringness program.

Grounds' Culminate Prize Vouchers approve the ideal present representing loved ones. Not all eGift Cards are accessible on each stand. The hazard of misfortune and subhead after Favour Cards go away to the client upon Get Free Facebook Gift Cards our electronic transport of the Hand-out Card to the customer or assigned beneficiary, or our conveyance to the bearer, whichever is relevant.

16 angelmk3 angelmk3 | E-mail | Web | 4. března 2018 v 20:04 | Reagovat

Hi new work
http://asia.dating.adultnet.in/?entry-juliana
free 5 min porn video download dallas cowboy cheerleaders porn animated interracial porn sex tube hub porn 60 women porn galleries

17 Gatos Gatos | E-mail | Web | 5. března 2018 v 22:54 | Reagovat

Good evening! <a href=http://russ-tractor.ru>Welcome prime farm vehicles here</a>!

18 ShippingJEf ShippingJEf | E-mail | Web | 7. března 2018 v 5:09 | Reagovat
19 GFASchuhPa GFASchuhPa | E-mail | Web | 11. března 2018 v 2:59 | Reagovat

viagra cialis levitra canadian pharmacy

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis sales</a>
canadian cost of viagra

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>online cialis</a>

20 GFASchuhPa GFASchuhPa | E-mail | Web | 11. března 2018 v 13:24 | Reagovat

canadian medications cialis

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">cialis cheap</a>
canadian pharmacy viagra fake

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>il cialis non funziona
</a>

21 DCScqwhPa DCScqwhPa | E-mail | Web | 11. března 2018 v 23:07 | Reagovat

canadian pharma companies cialis

<a href="http://cialiaswiskmetri.com/">cheap cialis online</a>
viagra no prescription canadian

<a href=http://cialiaswiskmetri.com/>cialis cheap</a>

22 DCScqwhPa DCScqwhPa | E-mail | Web | 12. března 2018 v 4:49 | Reagovat

canadian medications cialis

<a href="http://cialiaswiskmetri.com/">generic cialis online</a>
canadian soft viagra

<a href=http://cialiaswiskmetri.com/>buy canadian cialis</a>

23 prooknann prooknann | E-mail | Web | 12. března 2018 v 12:07 | Reagovat

http://prooknann.ru/Zamena-steklopaketa.html - ремонт окон пвх цены

24 ElenaGolunovaOfficial ElenaGolunovaOfficial | E-mail | Web | 13. března 2018 v 3:19 | Reagovat

Все желающие, заходите к нам на официальный сайт сайт https://golunova-elena.ru/ Елены Голуновой.

Добро пожаловать на официальный сайт Елены Голуновой.

Тут вы сможете задать любой волнующий Вас вопрос сильнейшему экстрасенсу 13 битвы экстрасенсов.
Официальный сайт Елены Голуновой

Здравствуйте! Меня зовут Елена Голунова, я приветствую Вас на своем официальном сайте! Здесь Вы найдете информацию обо мне и фотографии, а так же через мой сайт вы сможете задать мне вопрос пройдя тест.

Я урожанка Новосибирска и мне 43 года, экстросенсорикой я занимаюсь очень давно в основном черная магия меня интересует которая не менее эффективна чем белая магия.

У меня трое сыновей, Влад который Кадони 25-и лет, до него Виктор Голунов и средний сын Дмитрий которому 15 лет и он уже обладает способностями.

Наш сайт  https://golunova-elena.ru/

25 GFASchuhPa GFASchuhPa | E-mail | Web | 13. března 2018 v 4:24 | Reagovat

canadian meds and cialis

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis sales</a>
canadian pharmacy cheap generic viagra

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian cialis</a>

26 DCScqwhPa DCScqwhPa | E-mail | Web | 13. března 2018 v 5:19 | Reagovat

best cialis online canadian pharmacy

<a href="http://cialiaswiskmetri.com/">cialis cheap</a>
sample canadian viagra

<a href=http://cialiaswiskmetri.com/>cheap cialis online</a>

27 Georgebes Georgebes | E-mail | Web | 13. března 2018 v 12:45 | Reagovat

Sherman revealed the pending birth of his son earlier this week in a first-person <a href=http://www.chinajerseysoutlet.us.com/>Cheap NFL Jerseys China</a> article for The MMQB.
It's a <a href=http://www.wholesalejerseysnflchinacheap.us.com/>Cheap Jerseys From China</a> format where teammates can go against each other. Detroit quarterback Matthew Stafford joked that he could make a deal with Lions safety Glover Quin that Quinn would allow Stafford to throw a touchdown, and Stafford would throw Quinn an interception.
While Armstead said he knows how to turn on the switch Cheap Jerseys <a href=http://www.cheapnfljerseysoutletwholesale.cc/>Wholesale NFL Jerseys China</a> From China to become a ferocious, "violent" player once he steps on the field, off it he makes a point to care about others. Those burgundy, almost <a href=http://www.wholesale--jerseys.us.com/>Jerseys NFL Wholesale</a> 49ers-red, pants he wore Friday were already planned regardless of who picked him. He wore a 49ers pin on his dark checked sport coat.
"What will change is that we are going to be a one-back spread offense," DeBord said. "There (at Central Michigan), we used two-back and one-back. We are going to take everything we have done here that they have had success <a href=http://www.cheapjerseysline.us.com/>Cheap NFL Jerseys</a> with and continue to move on with that. There will be little <a href=http://www.cheapjerseysline.us.com/>Cheap Jerseys</a> wrinkles that we add with my NFL experience that we <a href=http://www.chinajerseysnflwholesale.us.com/>Wholesale NFL Jerseys</a> add to the throw game and maybe our run here and there."
The result was a 16-13 loss, a complete team loss.

<a href=http://www.nfljerseyschinastore.us.com/>Wholesale Jerseys Online</a>
<a href=http://www.cheapjerseyschinawholesale.us.com/>NFL Jerseys Supply</a>

28 GFASchuhPa GFASchuhPa | E-mail | Web | 13. března 2018 v 23:48 | Reagovat

no legit canadian pharmacy cialis

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis 5mg</a>
canadian viagra purchase

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>generic cialis online</a>

29 NEF2Sn NEF2Sn | E-mail | Web | 14. března 2018 v 21:19 | Reagovat

??Latest USA news. We n we publish all of them fresh and important news USA, analytics experts. All negative on this planet is created with the quiet tacit consent of the indifferent. No one provides us with incentives. We are Volunteers. We are building a civil society. The people are the bearer of sovereignty and the only source of power. No one can usurp power. Useful topics - Politics <a href=http://www.nef2.com>Education News</a>

<IMG>http://nef2.com/wp-admin/images/3.jpg alt=Antimaydan border=10 height=90 width=240</IMG>

30 GFASchuhPa GFASchuhPa | E-mail | Web | 15. března 2018 v 18:51 | Reagovat

canadian pharmacy cialis 20 mg

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian viagra prices</a>
viagra professional canadian pharmacy

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian cialis sales</a>

31 bobbyez16 bobbyez16 | E-mail | Web | 15. března 2018 v 22:09 | Reagovat

New photo blog
http://sexypic.erolove.in/?post-danna
porn hotels gr sitios gay valencia little coco porn for psp twinks and boys having sexxxx bonita hankova sex video

32 DCScqwhPa DCScqwhPa | E-mail | Web | 16. března 2018 v 1:11 | Reagovat

canadian pharmacies online cialis

<a href="http://cialiaswiskmetri.com/">buy canadian cialis</a>
review canadian pharmacy viagra

<a href=http://cialiaswiskmetri.com/>online cialis</a>

33 triciadq3 triciadq3 | E-mail | Web | 18. března 2018 v 16:45 | Reagovat

Free gay images  
http://gay.adultgalls.com/?page_toby
  free gay games atlantis gay cruise gay profiles gay marriage legal is drake gay

34 GFASchuhPa GFASchuhPa | E-mail | Web | 19. března 2018 v 22:26 | Reagovat

cialis online canadian pharmacy

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">online cialis</a>
viagra canadian pharmacy no prescription

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian cialis 5mg</a>

35 samlr3 samlr3 | E-mail | Web | 20. března 2018 v 23:56 | Reagovat

Girls with socking tits blogs    
http://femdom.xblog.in/?tweet-marlene
  pre-teen porn stories free gay movie sample anal pornolar random sexy questions to ask your boyfriend

36 GFASchuhPa GFASchuhPa | E-mail | Web | 21. března 2018 v 5:42 | Reagovat

canadian generic cialis 1st place

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis 5mg</a>
buy viagra online canadian

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>generic cialis online</a>

37 GFASchuhPa GFASchuhPa | E-mail | Web | 21. března 2018 v 13:58 | Reagovat

canadian pharmacy cialis online

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">online cialis</a>
viagra on canadian pharmacy

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>cheap cialis online</a>

38 GFASchuhPa GFASchuhPa | E-mail | Web | 21. března 2018 v 16:13 | Reagovat

canadian pharmacy cialis 40 mg

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis</a>
canadian pharmacy viagra fake

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian viagra prices</a>

39 GFASchuhPa GFASchuhPa | E-mail | Web | 21. března 2018 v 18:27 | Reagovat

no prescription cialis canadian pharmacy

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian viagra prices</a>
viagra canadian source

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian cialis sales</a>

40 DCAvqwhPa DCAvqwhPa | E-mail | Web | 22. března 2018 v 18:11 | Reagovat

canadian viagra sales

<a href="http://viagramestiksoss.com/">viagra cheap</a>
canadian rx cialis viagra trial

<a href=http://viagramestiksoss.com/>generic viagra online</a>

41 DCAvqwhPa DCAvqwhPa | E-mail | Web | 23. března 2018 v 1:53 | Reagovat

viagra superactive canadian

<a href="http://viagramestiksoss.com/">buy canadian viagra</a>
canadian healthcare viagra

<a href=http://viagramestiksoss.com/>canadian viagra 5mg</a>

42 DCAvqwhPa DCAvqwhPa | E-mail | Web | 23. března 2018 v 16:17 | Reagovat

canadian pharmacy generic viagra online

<a href="http://viagramestiksoss.com/">buy canadian viagra</a>
viagra online canadian pharmacy review

<a href=http://viagramestiksoss.com/>canadian viagra</a>

43 Coffeedig Coffeedig | E-mail | Web | 23. března 2018 v 21:02 | Reagovat

В нашем магазине самые низкие цены на чайники. Смотрите сами: оптовые цены в розницу при заказе от 1 штуки.
<a href=http://alfa-coffee.com.ua/g18510536-kofe-amadeo>акция на кофе Амадео</a>

44 AGZvqrhsa AGZvqrhsa | E-mail | Web | 23. března 2018 v 23:07 | Reagovat

Really lots of awesome facts!
247 overnight pharmacy canadian <a href="http://cialiaswiskmetri.com/">
northwest pharmacy</a>
canadian viagra without prescriptions <a href=http://cialiaswiskmetri.com/>canadian pharmacies</a>

45 AGZvqrhsa AGZvqrhsa | E-mail | Web | 24. března 2018 v 12:59 | Reagovat

Many thanks. Loads of posts.

canadian viagra dealer <a href="http://cialiaswiskmetri.com/">canadian pharmacies online</a>
order ultram from canadian pharmacy <a href=http://cialiaswiskmetri.com/>canadian pharmacy</a>

46 AGZvqrhsa AGZvqrhsa | E-mail | Web | 25. března 2018 v 11:46 | Reagovat

Cheers! A good amount of posts.

buy viagra online canadian health <a href="http://cialiaswiskmetri.com/">canadian pharmacies online</a>
order adderall canadian pharmacy <a href=http://cialiaswiskmetri.com/>canadian pharmacies</a>

47 BrianExpap BrianExpap | E-mail | Web | 26. března 2018 v 11:10 | Reagovat
48 Blozy Blozy | E-mail | 27. března 2018 v 3:28 | Reagovat

We are the broke boyz. We are selling our moms. If you want to buy a one, please click our site link.

<a href=http://www.annlim.com/>cocuk pornosu</a>

49 Troto Troto | E-mail | Web | 27. března 2018 v 17:41 | Reagovat

https://vk.com/fsems - независимая экспертиза шубы

50 Keithunida Keithunida | E-mail | Web | 28. března 2018 v 7:59 | Reagovat
51 RomanJirek RomanJirek | E-mail | Web | 29. března 2018 v 17:54 | Reagovat

В минимальный размер заработной платы не включаются разные поощрительные выплаты надбавки, премии, доплаты и др. rystolaal.ru Для скачивания психушки перейдите в сервис для разгадывания капчи, обдумайте регистрацию на нём, обдумайте в аккаунт в раздел заработка, там будет предоставлен данный Бот.

52 HIAvqrhtog HIAvqrhtog | E-mail | Web | 31. března 2018 v 2:42 | Reagovat

Effectively expressed indeed! !
levitra canadian pharmacies <a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">
canadian pharmacies that ship to us</a>
cheap generic viagra canadian pharmacy <a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>online pharmacies canada</a>

53 HIAvqrhtog HIAvqrhtog | E-mail | Web | 31. března 2018 v 23:58 | Reagovat

Superb posts. Many thanks!
levitra canadian on-line pharmacies <a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">online pharmacies canada</a>
walmart canadian pharmacy viagra <a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian pharmacies shipping to usa</a>

54 alkoholrus alkoholrus | E-mail | 1. dubna 2018 v 0:41 | Reagovat

Качественный алкоголь в 5 литровых канистрах с доставкой по России

Предлагаю вашему вниманию качественный алкоголь по демократичным ценам.
Доставка по всей России от 1 коробки (3 канистры по 5л)

В наличии:
Водка (Де люкс) 600руб\5л
Водка со вкусами (Виноград, вишня, грейпфрут, дыня, клюква, лимон, мята, черная смородина) 600руб\5л
Коньяк (обычный 5 звезд, шоколадный, вишневый, миндальный, карамельный, барбарис, мускат, абрикос) 600 руб\5л
Ром Баккарди (белый, черный) 650руб\5л
Текила Olmeca (золотая, серебряная) 650руб\5л
Виски Grants 650руб\5л
Наливка спотыкач (вишня с черносливом, 60% сахара) 650руб\5л
Амаретто (миндаль, вишня) 600руб\5л
Джин "Бифитер" 900 руб\5л
Абсент "Ксента" 900руб\5л
Самбука "Молинари" 900руб\5л
Ментоловая водка "Минта" Финская водка 900руб\5л
"Куантро" апельсиновый ликер 900 руб\5л
Мартини (вермут) 900руб\5л
Вино крепленое 18% (Малиновое, изабелла, вишневое) 600 руб\5л
Спирт "Люкс" 96 градусов 850руб\5л

Весь алкоголь отличного качества и постоянно проходит контроль качества.
Доставка по территории России транспортными компаниями занимает от 2ух до 15 дней.

Контакты для связи:
+7 988 3208922 Алексей (Телефон, viber, whatsapp, skype)
@Alkogolru - telegram

55 ZKLvqrhKn ZKLvqrhKn | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 23:12 | Reagovat

This is nicely expressed. .
sildenafil flavours kamagra chewable <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra shop deutschland</a>
kamagra shipping to aus <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra binnen 24 uur geleverd</a>

56 ZKLvqrhKn ZKLvqrhKn | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 5:02 | Reagovat

Good info. Many thanks!
kamagra gold nebenwirkungen <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra shop deutschland</a>
kamagra oral jelly fake <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra bestellen</a>

57 probivinfo probivinfo | E-mail | 3. dubna 2018 v 15:35 | Reagovat

Пробив информации по абсолютно любым госсударственным базам, а так же банкам и сотовым сетям.

Достанем для вас информацию из баз МВД, ГИБДД, ФССП, ФМС, Налоговой, ЕГРП, Пенсионному фонду
А так же достанем паспортные данные, сделаем детализацию, определим местоположение абонента таких сетей как МТС, Билайн, Мегафон, Теле2 и достанем информацию из любых российских банков.

Так же имеем много возможностей достать информацию из баз Украины, Беларуси, Казахстана и других стран ближнего зарубежья.

Оплата в большинстве случаев после выполнения заказа, никакого обмана, не требуем предоплат!!!
Не стесняйтесь, пишите, спрашивайте, поможем, ответим на все вопросы.

Цены на пробивы от 500 руб!

контакты:

+79180589706 Алексей (телефон, viber, whatsapp, skype)
Telegram @alekseydetectiv
почта alekseydetectiv@gmail.com

59 RobertGaugs RobertGaugs | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 20:27 | Reagovat

Fatty Acid (Drug Ingredient), Ламинин в Украине, купить ламинин, ламинин помог, Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. ламинин и аминокислоты, Отзывы о Ламинине, ламинин, здоровье, иммунитет, бад, фактор роста фибробластов. Но Уже есть Альтернативный аналогичный продукт, дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php  

<a href=http://www.time4soft.com/cp/fc858dc1d447b6763763401d59420c6a/ff4bb48a23152b4ab4a72f02cfbc5cd0>Dartma Tavan + Dartma Tavanlar Bakida, Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Фотопечать, Расчет стоимости, Одноуровневый потолок, Ткань для натяжного потолка, тканевые натяжные потолки, потолки бесшовные, монтаж и установка, дизайн,цена,стоимость</a>

В Любую страну Мира. Выгоднее всех. Звоните +994(55)577-00-01 А Вашей Клинике разве не нужны Новые Натяжные Стильные Потолки? Dartma Tavan + Dartma Tavanlar Bakida, Azerbaycanda. Temir ve tikinti. https://goo.gl/wE3s5n Натяжные потолки в Баку Азербайджан email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Фотопечать, Расчет стоимости, Одноуровневый потолок, Ткань для натяжного потолка, тканевые натяжные потолки, потолки бесшовные, монтаж и установка, дизайн,цена,стоимость

60 andrewwr4 andrewwr4 | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 10:16 | Reagovat

Hi supplementary blog
http://muslim.clit.pornpost.in/?post-kiera
boyfriend pale rwanda nutshell advisors

61 Brucemes Brucemes | E-mail | 7. dubna 2018 v 8:25 | Reagovat

Hello. And Bye.

62 HaroldCet HaroldCet | E-mail | 7. dubna 2018 v 11:36 | Reagovat

Обустройство удобных для зверьков клеток или вольеров. Кролиководство не является исключением. Хотя кролики относятся к животным, которых очень просто разводить, правильные клетки для них – обязательное условие.
Очень часто клетки для кроликов изготавливают из сварной оцинкованной сетки. Данный материал имеет ряд преимуществ, а именно:
Прочность. Кролики не могут перегрызть прутья сварной сетки.
Светопроницаемость. Для нормального роста и развития всем животным нужен солнечный свет. Сварная сетка пропускает достаточное количество света.
Устойчивость к коррозии или гниению. Эти свойства очень важны, ведь материал клетки для животных постоянно контактирует с влагой.
Простота уборки и очистки. Чтобы животные были здоровыми, важно поддерживать чистоту в клетках. Сетка сварная для клеток легко поддается мойке и очистке. При необходимости ее можно продезинфицировать (хлорной известью, раствором лизола или формалина), не опасаясь, что материал разрушится от контакта с указанными средствами.
Важно, чтобы сетка сварная для клеток была оцинкованной. Она более устойчива к коррозии, чем неоцинкованные аналоги. Следовательно, изделие прослужит дольше.
Какая сетка подходит для клеток.
Сетка оцинкованная в рулонахСтандартные клетки для кроликов состоят из трех частей, на каждую из которых понадобятся разные сетки:
Стены. Подходит сетка с квадратными 24-миллиметровыми или прямоугольными (16х48х2,0 мм) ячейками. Толщина проволоки, из которой изготовлено полотно, составляет 1,5-2 мм.
Пол. Сетка должна быть изготовлена из толстой (до 2 мм) проволоки и иметь не очень большие ячейки (порядка 16х24, 16х48 или 24х24 мм), иначе животные могут порезать лапы. Исключением являются только породы с толстыми пушистыми лапами. Если клетка предназначается для таких кроликов, пол можно изготовить из сетки с ячейкой 16х48 мм.
Крышка. Подойдет сетка с ячейкой 48х48 мм. Толщина проволоки не имеет принципиального значения.
Обычно сетка сварная для клеток поставляется в виде рулонов по 10, 50 или 150 погонных метров, которые затем нарезаются на листы. Размеры зависят от того, для какой именно части клетки предназначается конкретный лист. Так, крышку изготавливают из кусков сетки порядка 80х115 см, пол – из листов 100х232,5 или 100х100 см. Задние и боковые стенки делают из рулонной сетки из оцинкованной проволоки, отрезая куски нужной длины.
Конструкция клетки для кроликов зависит от назначения изделия. Так, есть клетки-домики для самки с крольчатами, для взрослых самцов, для молодняка. Существуют модели с отсеком для выгула животных.

63 WilliamLeabe WilliamLeabe | E-mail | Web | 10. dubna 2018 v 1:43 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

64 TitanGelVietDoome TitanGelVietDoome | E-mail | Web | 10. dubna 2018 v 23:54 | Reagovat

All the buyer feedback that ordered the yield on the legal website was positive. All men recommended Titan Gel and spoke gush of the properties of cream-gel.

Also, various women and girls apply for this commodity throughout their husbands as a lubricant, or as a means to embellish the erection and intimacy drive. They write that they are dictatorial there the low-down that their collaborator wants to increase their masculine majesty and do not do anything shy here.

Titan Gel is not sold in pharmacies or other stores. To corrupt an model cream it is feasible only on an official neighbourhood of the manufacturer.

The manufacturer of the gel initially foresaw the situation when its products would be forged by corrupt entrepreneurs. Accordingly, the house completely banned the sellathon of the dope at points of accessible sales.
<a href=http://titangelvn.wikidot.com/>http://titangelvn.wikidot.com/</a>

65 Emiliotal Emiliotal | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 19:49 | Reagovat

2486運彩入口網-彩票網址 http://lkk2486.com/

66 HaroldBak HaroldBak | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 23:43 | Reagovat
67 verajd60 verajd60 | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 6:20 | Reagovat

Revitalized net programme:
http://raymond.web.telrock.net

68 crunk crunk | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 18:07 | Reagovat

Один из лучших отелей в котором я была. Детям понравилась детская Анимация. Пляж в 10 метрах от отеля.Советую

<a href=http://ellada-hotel.com/childrens-infrastructure.html>лучший отдых в Крыму с детьми  тут</a>

69 ZKLvqrhKn ZKLvqrhKn | E-mail | Web | Neděle v 9:50 | Reagovat

Fantastic write ups, Thanks a lot!
kamagra safe site <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra bestellen</a>
super kamagra pret <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra oral jelly</a>

70 StasduP StasduP | E-mail | Web | Neděle v 19:04 | Reagovat

<img>http://partnerkalab.ru/wp-content/uploads/2017/12/Kryptex_mayning-520x245.jpg</img>

<b>Кryptex</b> — абсолютно бесплатная программа, позволяющая заработать криптовалюту.
Данная программа отличается от большинства сервисов для майнинга!

Во-первых, она бесплатная, и это не сервис для клауд-майнинга поскольку здесь многое зависит от мощности компьютера, чем выше производительность компьютера — тем больше можно заработать, а если подключить ферму, то доход будет очень серьёзный.
Во-вторых, разработчики предусмотрели вывод денег множеством способов и даже на прямую на банковскую карточку. Среди прочего есть достаточно привычные: Qiwi, Яндекс деньги и Paypal, вывод минималки 50 рублей.

<b>Воспользоваться сервисом очень просто:</b>

1. нужно скачать приложение;
2. <a href=http://bidfx.ru/www.kryptex.org>зарегистрироваться</a>
3. включить программу;
4. получать выплаты.

Таким образом минимально можно заработать 1500 рублей, получать выплаты при этом можно в биткоинах, рублях, тенге или гривнах.
Более подробно как настроить Кryptex, и повысить свою прибыль  <a href=http://bidfx.ru/kryptex>читайте тут</a>

71 Cedricksnade Cedricksnade | E-mail | Web | Pondělí v 16:46 | Reagovat

unethost無限空間虛擬主機 http://blog.unethost.com/

72 RichardMak RichardMak | E-mail | Web | Pondělí v 18:42 | Reagovat

瑋澄資訊-全台最強SEO│全台首創無限組關鍵字│保證排名最多組 http://tw-seo.com/

73 Randallfluth Randallfluth | E-mail | Web | Pondělí v 19:02 | Reagovat

新北市三峡车身医美诊所 http://car-refurbished.com/

74 charmainecc60 charmainecc60 | E-mail | Web | Pondělí v 22:47 | Reagovat

Stared fashionable project:
http://herman.forum.telrock.net

75 Alexeyknees Alexeyknees | E-mail | Web | Úterý v 0:29 | Reagovat

<a href=https://goodly.pro/r/0002?sea>заработать в интернете без вложений прямо сейчас</a>

76 Dennishor Dennishor | E-mail | Web | Úterý v 11:28 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

77 immesyreord immesyreord | E-mail | Web | Včera v 2:38 | Reagovat

<a href=http://erectiledysfunctionss.com>erectile dysfunction</a>
<a href=http://canadianonlinedrugspharmacyss.com>Canadian Online Pharmacies</a>

78 Pierzetap Pierzetap | E-mail | Dnes v 0:10 | Reagovat

viagra generic date who is online
http://viagrawithoutdoctorpharm.com - viagra no prescription
  buy buy viagra
<a href="http://viagrawithoutdoctorpharm.com">viagra without a doctor prescription
</a> - can i split viagra tablets
norvasc viagra interact

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama