Vítejte na blogu jedné rozpolcené osobnosti.
Jste-li tu poprvé, přečtěte si první článek. Pro lepší orientaci použijte mapu.
Chcete-li, zapište se na seznam blogů, kam ráda zavítám.
Nechť je vám tu dobře. Vaše Tee ...

Má rozpolcenost

Liebster Award...

8. března 2016 v 13:42 | Tee Zara
Už loni v srpnu jsem byla nominována od jedné osůbky pod přezdívkou Eliška/Petr do tohoto tagu [a teď se stydím, že jsem to nevyplnila dřív, ale co, lepší pozdě, než nikdy] - děkuji za nominaci! Sice se obyčejně moc nezapojuji do tagů a řetězových článků, ale řekla jsem si - projednou proč ne. :)

Konečně. / Finally.

16. září 2015 v 23:34 | Tee
Měsíc plný stresu a intenzivní dřiny - (m)učení. Stálo to za to! Největší zkoušku svého života [prozatím největší] jsem zdárně a se všemi poctami složila. Známky se dozvím zítra, ale ty nejsou důležité. Hlavní je, že to mám a že budu mít konečně - po devíti letech "utrpení" - relativně klid. Spadl mi obrovský balvan ze srdce. Všechno to ze mě spadlo. 14. září byl ten zlomový den. A pak... KONEC!

S davem? Nikdy!

25. července 2015 v 23:10 | Tee
Vždycky jsem se trochu lišila, ani ne tak vzhledem, jako myšlením [vzhled je pro mě druhořadý]. Vždy jsem byla jiná, možná i divná, na tom nesejde. Každopádně jsem taková dodnes, naštěstí. A jsem za to vděčná, za to distancování, za tu "separaci" od svých vrstevníků. V tom všem jsem si totiž dokázala najít přátele, lidi, kteří mě berou, vidí a respektují takovou, jaká opravdu jsem. Za to si jich vážím a oplácím jim jejich dobrotu stejným metrem. Vytváříme si svůj svět, krásný svět, který nás spojuje a v němž jsme sami sebou.

Těší mě.

1. května 2015 v 21:42 | Tee
"I takové dny jsou, že rána za ranou..." Každému se nejspíš v životě stává, že sám sebe někdy vidí skepticky, ba dokonce v tom nejhorším světle. A má problém na sobě vidět něco dobrého, i když podvědomně ví, že tam toho je spousta. V takovýchto chvílích nám není dobře, otázkou je, jak si s tím poradíme. Zda dokážeme nějak ovládnout svou mysl a obrátit ji v pozitivní, anebo se z těch špatných myšlenek aspoň nějakým způsovem dostat.

Jedním možným způsobem jak naložit se špatnými myšlenkami je vypsat se z toho - převést myšlenky do slov [takové myšlenky můžete číst třeba zde anebo zde]. Další možný způsob je vykreslit se z toho - převést myšlenky do obrazů [jeden takový jsem vám již ukázala zde, ještě dlužím článek s vysvětlením]. Existuje ještě spousta dalších "metod" jako například hudba, sport či jiná činnost, které však nejsou až tak viditelné nebo kreativní, ale o těch nejspíš promluvím jindy.

Zaujali jste mě...

7. dubna 2015 v 14:40 | Tee
Blogy, které mě zaujaly svým...

~ autorem
~ obsahem, tématy
~ podobným zaměřením
~ čímkoliv dalším

...a kam občas zavítám:


Elie /fotky, výtvarno, sny, ...
x w Terry /fotky, výtvarno, příběhy, ...
x Lianne /příběhy, poezie, ...
x Hwi /fotky, poezie, ...
x Nebulis /výtvarno, literárno
Přelud /poezie, fotky, výtvarno
Šíryen /fotky, výtvarno, literárno
x 2013 Škleb /poezie, ...
x 2013 Neznámá /poezie, ...
plumpox /poezie, ...
Jehane /lietrárno, výtvarno
x 2014 w K /výtvarno, fotky, ...
Yu /výtvarné umění - obrazy
x Alfa /inspirace, literárno, úvahy
Maldor /výtvarné umění, úvahy
x w Rita-Linne von Schaft /literárno
x w Klara B /fotky, vestování, inspirace
x w Ophelia Ofélie /fotky, výtvarno, inspirace
w Iris /fotky, výtvarno, origami, literárno
w Steeve X /úvahy, literárno, ...
x w Daniel Hloušek /psychologie, rady
x w Monica Otmili /výtvarno, šperky, úvahy

Buď vítán ten, kdo s dobrým srdcem vcházíš...

9. září 2014 v 12:00 | Tee

Vítejte u jedné rozpolcené osobnosti.


Úvodem bych se ráda trochu představila a uvedla zde pár informací o (ne)jasné budoucnosti a své představě o tomto webu, aby jeho případní noví návštěvníci věděli, co od něj mohou očekávat, a abych si ujasnila, co od něj očekávám já...

Co bych o sobě řekla lidem, kteří mě neznají...
...na jméně, věku a tváři nezáleží, takže vám budou muset stačit pouze informace jako přezdívka Tee, věčné dítě s občasnými sklony k rozumování, a obrázek částečně vystihující mou osobnost:

upraveno (c) by Tee
 
 

Reklama